تبلیغات

ابزار لودینگ وبلاگ

|

ابزارهای وبلاگ نویسی

ارتش سایبری مقابله با شیطان پرستی

ارتش سایبری مقابله با شیطان پرستی
 
نویسندگان
نظر سنجی
به نظر شما اهمیت بحث مطروحه در این وبلاگ تا چه حد است؟


قالب میهن بلاگ تقویم جلالی


استخاره آنلاین با قرآن کریمشیطان پرستی به معنی پرستش شیطان به عنوان قدرتی فوق العاده قوی و بسیار قویتر و موثرتر از نیروهای خوب دنیوی همچون خدا است . در شیطان پرستی شیطان به عنوان نماد قدرت و حاکمیت بر روی زمین . قدرتی به عنوان برترین قدرت دو جهان مورد توجه و پرستش قرار دارد و این دنیایی را که به عنوان دوزخ برشمرده میشود را قانونمند کند . در شیطان پرستی ؛ معنی شیطان پرستی غیر از استفاده از شیطان به عنوان قدرت تاریک و مطلق از نیروها و اجنه و روح های پلید و شیطانی نیز برای رسیدن به اهداف خود استفاده شود . و در نهایت معنای شیطان پرستی ؛ پرستش قدرت پلیدی و قدرتمند است .


شیطان پرستی دنیایی را ترسیم می كند كه هیچ روزنه امیدی برای آن متصور نیست . به همین جهت شیطان پرستی را جهان تاریك میگویند.

شیطان پرستی :حقیقتی را جستجو می كند كه در این جهان یافت نمی شود . خود كشی توجیهی
اینگونه دارد :" اگر بپرسی چرا خودت را می كشی ؟" : می خواهم به حقیقت برسم و حقیقت در این دنیا به دست نمی آید .
 
شیطان : زندگی در این دنیا بر پایه دروغ است و همه باورهای مردم بر پایه همین دروغ شكل گرفته است 

،همه عادت كرده اند دروغ بگویند ، لذا اگر حرف راست هم بزنید كسی آن را باور نمی كند .
شیطان پرستی آیینی است كه همه چیز را منفی ارائه می دهد . آدم عمر شب را بلند می داند . ما
 حتی خورشید را مانع از تابش نور می پنداریم . ما همه چیز را منفی می خواهنیم ، اگر به باغ سیببرویم همه سیب ها را كال می بینم و اگر به تئاتر برویم همه بازیگر ها را لال می پنداریم.
شیطان پرستان :چشمهایت را باز كن ، فقط ببین . مغزت را ببند ، فكر نكن . نقش تو ، نقش تماشا چی
 تئاتر در این دنیاست . 
شیطان پرستی> معجونی است كه هر آدم گرفتاری را به وحشی گری و نفرت سوق می دهد. كوره راه
 است مسیری است كه به هیچ جا راه ندارد. بن بست است. رسما اعلام می كنم که ما به مقصد نمی رسیم. برای شیطان پرست تفهیم می كنند جاده ای كه در آن قرار دارد پر از خط كشی های در هم و بر هم است.

و او در یافتن راه خروج تا سر حد جنون و دیوانگی پیش می رود و سر انجام مطمئن می شود راه بازگشتی وجود ندارد.وباید با ما بمانی تا آخر مرگ امروز دیگر صلیب های وارونه ، ستاره پنج پر ، 666، صورتهای نقاشی شده ، ماسك های حیوانات درندهشاخ دار ، برهنه پوشی ... تنها نشانه ها و سمبل های شیطان پرستی نیست. عمده ترین نشانهشیطان پرستی را در تجاوز و قتل به ویژه در تجاوز به كودكان و نوجوانان به همراه قتل آنان باید دید.

ترس را شیطان پرست ها به ارمغان آورده اند. ."توصیه ای كه ما به شما می کنیم. شنیدن آهنگ های تند همراه با خشونت است. كه وحشت و نفرت را با خود دارد. انها موظفند همیشه خشم و نفرت خود را نسبت به مسیح و سایر مقدسات اعلام كنند.و اینگونه خودراراحت کنیم خود را بی خانمانی بیابانگرد بپندارند كه از عشق و محبت متنفرند.در اصل انها به جنگ با خود و اقعیت خود پرداخته و به خیال خود به دنبال حقیقت گمشده و حقیقت واقعی هستند.

آنان خوانندگان بسیار خشنی ، كه در صدایشان می توان       غرش را شنید ، سمبل قدرت شیطان پرستی می دانند.وپیام شیطان را به مامی رسانند میخواهیم و كمبود و نیاز خود را با خشونت زیاد رفع می كنیم. اهانت به ادیان به عنوان آزادی بیان در تصنیف های خوانندگانترویج و تبلیغ می شود. اكنون موسیقی بلک متال كه از موسیقی Yiddishگرفته شده در همه زوایای ذهن جوان ایران و ... رخنه كرده ، به طوری که روزی گروه بیتل ها از سر مزاح اعلام كرده بود كه از خدا نیز معروف تر است و امروز گروه های موسیقی شیطان پرست عملا پرچم جنگ با خدا را بر افراشته اند. 
"هدف ما دستیابی به یک قدرت جهانی است"
 
"هیچگونه محدودیتی برای حوزه فعالیتهای ما وجود ندارد"
"توده مردم باید صرفا به وسیله ما اداره شوند"
طبقه بندی: آشنایی اولیه با شیطان پرستی، تاریخچه و سیر تدریجی آن، 
[ شنبه 19 فروردین 1391 ] [ 10:18 ب.ظ ] [ علمیان ]
نظرات
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

با سلام بنده میخواستم در جهت افشای ماهیت حقیقی دشمنان انسانیت قدمی برداشته باشم و هم اینکه خودم نیز از این مطالب بهره ای برده باشم ولی از آنجاییکه سرم شلوغه دیر دیر مطالب روی وبلاگ ریخته میشود و امید دارم که در جهت بهتر شدن این وبلاگ کمکم کنید.
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

.

Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت